SultanBet BONUSLARI – SultanBet Bahis Sitesi

Hafta İçi 100 TL Kombine Bonusu
Bu promosyondan tüm SultanBet kullanıcıları yararlanmaktadır. Kullanıcılar, her hafta Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, günde bir kez yararlanabilirler. Bu bonustan yararlanabilmeniz için belirtilen günlerde hesabınıza 200 TL ve üzeri para yatırmalısınız. En az 50 TL’lik kombine kupon yapıp, oluşturduğunuz kupon bedelinin `si oranında bonus hakkına sahip olursunuz. Oluşturulacak kombine kuponlar, oranları en az 1.70 olmak şartıyla 4 karşılaşmayı içermelidir. Bu bonusa hak kazanabilmek için para yatırma, kupon ve bonus talebi aynı gün içinde olmalıdır.
Hafta Sonu 150 TL Kombine Bonusu
Kullanıcılar bu promosyondan Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri, günde sadece 1 defa yararlanılabilmektedir. Promosyondan yararlanabilmek için hesabınıza 150 TL ve üzerinde para yatırmanız gerekmektedir.  Minimum 100 TL`lik kombine kupon yapmalısınız. Aşağıda belirtilen 3 alternatiften kuponunuzu oluşturarak, en az 3 maç ve maçların oranı minimum 1.80 olarak, en az 4 maç ve maçların oranı minimum 1.70 olarak ya da en az 5 maç ve maçların oranı minimum 1.60 olarak bonus kazanabilirsiniz. Oluşturduğunuz kupon bedelinin `si kadar bonus alabilir, günlük maksimum bonus miktarı 150 TL’dir.
İlk Üyelik Bonusu 500TL
Kullanıcılar yaptıkları ilk yatırım işlemiyle bu promosyondan faydalanabilirler. Bu promosyondan faydalanabilmesi için; minimum cepbank ile 100 TL, banka havalesi ile minimum 100 TL yatırım yapmaları gerekmektedir. Her üye bu promosyondan sadece bir defa faydalanabilir.
Astropay Bonusu
200 TL Tenis Bonusu
50% Rakeback Bonusu
Casıno Dıscount Bonusu
Depozit Bonusu
Haftalık Kayıp Bonusu

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir