SultanBet Para Yatırma Yöntemleri – SultanBet Bahis Sitesi

SultanBet, Depozit ve yatırma işlemlerinden hiçbir komisyon almamaktadır. Yaptığınız ödemeler 3 dakika içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır. Üyeler arasında para aktarımı yapmak yasaktır ve üyelikleri kapatılmaktadır. SultanBet para yatırma işlemleri; Havale ile para yatırma, Cepbank ile para yatırma, Ecocard ile para yatırma, Pay Safe Card ile para yatırma seçeneklerimiz mevcuttur.
Havale İle Para Yatırma
Havale ya da ATM’ lerden kartsız işlem ile para yatırmak, güncel banka bilgilerimizi almak için SultanBet site anasayfasındaki para yatır bölümüne girmeniz gerekmektedir. İlk seçenekle gösterilen banka havalesi/eft menüsünden havale yapmak istediğiniz hesabın numarasını alabilirsiniz. Yapmış olduğunuz yatırım miktarınız site bakiyesine düşene kadar dekontunuzu saklayınız.
Cepbank  İle Para  Yatırma
Kullanıcılarımız, Garanti cepbank sayesinde herhangi bir yerden herhangi bir anda cep telefonu üzerinden mesajla istediğin kullanıcının cep telefonuna, güvenli ve hızlı  bir şekilde para gönderebilirler. Üyelerimizin, Garanti bankası internet şubesinden veya ATM’den cepbank tanımlaması yapmış olmaları gerekmektedir.
Akbank cepcüzdan ile para yatırma Akbank cep cüzdan sayesinde, herhangi bir yerden herhangi bir anda cep telefonu üzerinden kısa mesajla istediğiniz kişinin cep telefonuna, güvenli bir şekilde anında para göndermeniz de mümkündür. Üyelerimizin,  cepcüzdan hizmetini kullanabilmek için Akbank cep şubesi’ne üye olmaları gerekmektedir.
Ecocard İle Para  Yatırma
Dünyaca ünlü ve güvenilir bir e-cüzdan hesabı olan Ecocard’la, güvenli ve hızlı bir şekilde SultanBet hesabınıza para aktarabilirsiniz.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir