SultanBet Poker – SultanBet Bahis Sitesi

SultanBet sitesini giriş yaptıktan sonra Oyunlar veya Lobi butonuna tıklayarak lobiyi açabilirsiniz. Tıkladıktan sonra lobi açılış ekranında Kapalı Poker seçeneği çıkmaktadır. Kapalı Poker seçeneğini seçerek Salon 1’i açmış olacaksınız. Salonlar 20’şer masalardan oluşmaktadır. Eğlence salonu haricindeki bütün salonlar gerçek para ile oyun oynanan masalar vardır. Salonlar; Eğlence salonu, Salon 1, Salon 2, Salon 3, Salon 4 ve VIP Salonlarıdır. Bu salonlarda kaç kişinin oyun oynamakta olduğunu, salon isimlerinin yanındaki parantez içerisinde görmeniz mümkündür. Herhangi bir salon seçtiğinizde karşınıza seçtiğiniz salonun masaları gelecektir. Her masada yalnızca beş kişi bulunabilir. Her masanın yanında masa özelliklerini (Bakiye Tipi, Açılış Miktarı, Minimum Bakiye ve Ortalama Pot değerlerini) rahatlıkla görebilirsiniz. Masadaki değerlerin açıklamaları şu şekildedir:
Bakiye tipi; Masadaki oyunların hangi çeşit bakiye ile oynandığını gösterir.
Açılış miktarı; Oyun başladığında girmeniz gereken miktardır.
Minimum Bakiye; Masanın en düşük bakiyesidir. Minimum miktarda oturum açabilirsiniz fakat oyunun sonunda bakiyeniz bu miktarın altına geçerse masadan çıkarılmış olursunuz.
SultanBet’te eğlenceli bir oyun oynamak istediğiniz masayı belirleyerek, o masayı tıklamanız yeterlidir. Seçtiğiniz masaya bağlandığınızda OTUR yazan bir buton görüp, istediğiniz yere tıklayarak yerinizi seçmiş olursunuz. Dana sonra karşınıza masaya ne kadar para ile oturmak istediğinize dair bir ekran açılır. Miktarınızı belirleyip, ekrana girdikten sonra masaya oturma işleminiz tamamlanmış olur.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir